rezervace koleje

Popis problému (otázka, symptom...)

Mohu si rezervovat kolej ještě před vyjádřením o přijetí na ČVUT?

Řešení

Student ČVUT a nově přijatý uchazeč na ČVUT, student jiné VŠ, jiné školy než VŠ a absolvent VŠ si žádá o ubytování na koleji přes https://web.suz.cvut.cz/Login nebo http://www.suz.cvut.cz/rezr. Ověřte si nejprve na ubytovani@suz.cvut.cz, zda již registraci v ISCAM4 nemáte (pokud jste řádně splnil podmínky přijímacího řízení, je pravděpodobné, že ji již budete mít).

Pokud ne,musíte se ale nejprve zaregistrovat na:http://www.suz.cvut.cz/files/registrace_mimo_cvut_web.pdf.  Pročtěte si pečlivě Všeobecké podmínky o ubytování, Scénář ubytování, Harmonogram ubytování,http://www.suz.cvut.cz/rezr/zadost-kolej, i https://www.suz.cvut.cz/koleje/jak-se-ubytovat-na-kolejich.

Doporučuji vyčkat na vyjádření nebo registraci, protože by Vás předčasná žádost mohla připravit o výhodu přednostního ubytování, výběru koleje atd., kterou  stávající studenti či budoucí studenti ČVUT  mají.

 

FAQ#337   Bakalářské studium     rezervace,kolej,ubytování,vyjádření,přijetí,možnost   18.7.2023 (10:07)  Renáta Zimová Bauerová  
FAHE v2.1 (master/883e3d93/2022-05-23/12:17) © 2015,2016 by JŠ